VIDEO/ Çmendet moti! Breshëri zbardh rrugët e Tiranës

VIDEO/ Çmendet moti! Breshëri zbardh rrugët e Tiranës

18:37, 11/04/2019

Nuk kanë fund kapriçot e motit në vendin tonë. Pak minuta më parë Tirana u përfshi nga breshër i furishëm, i cili në pak sekonda zbardhi rrugët e kryeqytetit.

Në videon e mëposhtme shihet “Rruga e Kavajës”, ku makinave iu duhet të ecin mbi breshërin e sapo rënë.

Gjatë ditës, në kryeqytet ka patur edhe reshje të dendura shiu por edhe momente me rreze dielli.

Edhe gjatë ditës së nesërme, vendi ynë do të ruajë të njëjtën tablo të motit, ku vranësira dhe shira afatshkurtër do të ndërpriten nga kthjellime kalimtare, ndërsa në mbrëmje do të ketë një përmirësim të përkohshëm...

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco