Kufizime energjie elektrike sot në disa lagje të Tiranës

Kufizime energjie elektrike sot në disa lagje të Tiranës

06:57, 25/03/2019

OSHEE do të bëjë kufizime energjie në disa lagje të Tiranës sot.

Për shkak të punimeve që do kryhen në Kabinën “2 R construksion” dhe kabinën " Thanas Ziko", në datën 25 mars, nga ora 9.00 deri në 14.00, do të mbeten pa energji:

rruga "Kel Kodheli"

rruga e Kavajës

afër urës së shkollës Teknologjike pjesërisht

 rruga "Thanas Ziko"

 rruga "Dervish Hekali"

 rruga "4 Dëshmorët" pjesërisht.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco