Kur kryhet dhe kur ndalohet, Kurorëzimi në Kishën Ortodokse?

Kur kryhet dhe kur ndalohet, Kurorëzimi në Kishën Ortodokse?

14:40, 08/03/2019

Kur kryhet dhe kur nuk kryhet Misteri i Kurorëzimit në Kishën Ortodokse?

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco