OSHEE stakon energjinë në Laç gjatë gjithë ditës së hënë

OSHEE stakon energjinë në Laç gjatë gjithë ditës së hënë

08:10, 18/02/2019

Operatori i Sistemit të Transmetimit ka njoftuar se do të kryejë punime ditën e hënë, 18 shkurt, në linjën 110kV L110 – 36 Laç 1-Laç2. 

Për këtë shkak, OSHEE do të stakojë energjinë elektrike si masë sigurie në nënstacionin Laç2 gjatë intervalit kohor 08:00-17:00. Pa energji do të mbeten Fushë Shullaz dhe Fushë Milot.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment