Konkursi për infermierët/ Lista e plotë e kandidatëve dhe pikët që kanë marrë

Konkursi për infermierët/ Lista e plotë e kandidatëve dhe pikët që kanë marrë

11:52, 11/02/2019

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka bërë publike rezultatet e testimit për infermierë, që u zhvillua një ditë më parë në ambientet e Godinës së Lëndëve Paraklinike (pas spitalit infektiv) Qendra Spitalore Universitare ‘Nënë Tereza’ Tiranë, për kandidatët, e qarqeve Elbasan, Korçë, Berat, Fier, Vlorë dhe Gjirokastër.

Në total, në këtë fazë të konkursit kanë marrë pjesë  520 kandidatë.

Më poshtë keni listën e plotë të kandidatëve dhe pikët që kanë marrë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco