Rikthehet dimri/ Ja çfarë ndodh me temperaturat javën e ardhshme

Rikthehet dimri/ Ja çfarë ndodh me temperaturat javën e ardhshme

17:10, 10/02/2019

Duke filluar nga dita e nesërme, do të kemi sërish rënie të temperaturave në të dyja ekstremet.

Ndërkohë duke nisur nga dita e martë e në vazhdim temperaturat minimale do të bien nën zero gradë, si dhe do të kemi rikthim të shirave në të gjithë territorin.

Parashikimi i motit:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco