FOTO/ Ja çfarë ndodh me motin ditën e diel

FOTO/ Ja çfarë ndodh me motin ditën e diel

23:17, 09/02/2019

Ditë me diell po e ftohtë.

Ky është parashikimi i motit për ditën e dielë.

Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit ka bërë parashikimin e motit për ditën e diel, që mund ta gjeni më poshtë.

Reshjet

Ditën e diel nuk priten reshje, siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark.

Image

Temperaturat

Të diel temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 5 / 14 °C

në vendet e ulëta: 4 / 13 °C

në vendet malore: -1 / 10 °C

Era

Të dielën era do të fryjë e lehtë deri mesatare.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco