Apel për ndihmë! 31 vjeçarit nga Lezha i rrezikohet jeta

Apel për ndihmë! 31 vjeçarit nga Lezha i rrezikohet jeta

21:05, 08/02/2019

Një thirrje për ndihmë është bërë nga një qytetar për shqiptarin Gentian Ndoj nga Lezha të cilit i rrezikohet jeta.

Gentiani ka pësuar një aksident dhe dhe që ateherë ka pasur probleme.

Ja mënyra si mund ta ndihmoni!

ImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco