Surprizat e motit/ Ja çfarë ndodh me kohën në fundjavë

Surprizat e motit/ Ja çfarë ndodh me kohën në fundjavë

17:50, 08/02/2019

Vendi këto ditë është përfshirë nga mot i qëndrueshëm dhe me temperatura mesatare. Si pasditen e  sotme dhe të shtunën nuk pritet të ketë reshje, thuhet në njoftimin e IGJEUM.

RESHJET

Nesër (e shtunë dt.09) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 5 / 13 °C

në vendet e ulëta: 3 / 12 °C

në vendet malore: -2 / 8 °C

ERA

E shtunë dt.09,  era do të fryjë e lehtë deri mesatare.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco