Parashikimi i motit, e mërkurë 6 shkurt 2019 Divjakë, shkurt 2019

Parashikimi i motit, e mërkurë 6 shkurt 2019

07:11, 06/02/2019

Moti do të jetë me vranësira dhe rreshje të pakta shiu . Era do të jetë me drejtim Verilindje (NE) me shpejtësi  maksimale deri  në 10-15 m/sek në bregdet.

Dallgëzimi  do të jetë i forcës 5  ballë me  lartësi  vale 1,5 – 2,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie.

Temperaturat min dhe max:
Zonat  malore         2/13°C 
Zonat e  ulëta          6/15°C
Zonat  bregdetare   8/15°C
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco