Surprizat e motit/ Ja çfarë ndodh me temperaturat nesër

Surprizat e motit/ Ja çfarë ndodh me temperaturat nesër

18:17, 05/02/2019

Dita e nesërme do të sjellë një ulje të lehtë të temperaturave krahasuar me ditën e sotme. Ndërkohë që e enjte do të sjellë sërish rritje temperaturash dhe mot të kthjellët.

Ja parashikimi i motit për ditën e nesërme:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco