Çmendet moti/ Ja çfarë ndodh me temperaturat nesër

Çmendet moti/ Ja çfarë ndodh me temperaturat nesër

19:42, 04/02/2019

Dita e martë do të sjellë sërish rritje temperaturash në të gjithë territorin, të cilat janë aspak të zakonta për stinën në të cilën jemi.

Meteorologët parashikojnë mot të kthjellët me pak vranësira gjatë ditë së nesërme.;

Sa i përket ditëve në vijim pritet të kemi ulje temperaturash në të dyja ekstremet, si dhe rikthim të reshjeve të shiut.

Ja parashikimi i motit për ditët në vijim: 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco