VIDEO/ Banorët vidhen sistematikisht, policia nuk ka forcë reagimi

VIDEO/ Banorët vidhen sistematikisht, policia nuk ka forcë reagimi

21:57, 02/02/2019

Një fenomen i pazakontë ndodh në fshatin Buzmadh të komunës Cakran të Fierit.

Banorët ë këtij fshati kanë bërë një denoncim për emisionin investigativ Fiks Fare. Ato thanë se vidhen vazhdimisht por policia nuk bën asgjë

Sipas banorëve, ata presin nga policia dhe policia po ashtu pret nga banorët.

Ju ftojmë të ndiqni videon:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco