Pedagogu i njohur skandalizohet nga gĂ«shtenjat qĂ« ble: Nga jashtĂ« tĂ« marrin mĂ« qafë 

Pedagogu i njohur skandalizohet nga gĂ«shtenjat qĂ« ble: Nga jashtĂ« tĂ« marrin mĂ« qafë 

15:08, 18/01/2019

Pedagogu Kristaq Berxholi është skandalizuar nga cilësia e gështenjave të importit që kanë hyrë në vendin tonë.

Përmes një statusi dhe një foto që ka ndarë në rrjetet sociale, Berxholli nuk e fsheh asnjë çast irritimin  me cilësinë e produkteve që tregtohen në vend, dhe më pas konsumohen nga ana e qytetarëve.

Ja regaimi i tij i plotë:

HAPU DHE TE FUTEMI

Mall importi nga vendet perendimore????!!!!!

Me poshte do ju paraqes nje foto, reale e para dy diteve, ku flet shume per produktet qe gjenden ne treg.
Keto jane geshtenja, te medha, teper simpatike sa te marrin ne qafe, nga ana e jashteme, si me genjyen dhe mua. Kushtojne 450(te reja), kilogrami.
Mbas zierjes, ne brendesi shikoni se si jane. Nga 18 kokra, me vlere rreth (300 leke), asnje per konsum. 
Nuk e di se cili eshte morali i atyre qe shesin produkte te tilla te pista. 
Shtroj pyetjen, jo me per puna mbare, por si shkojne punet:

KUSH E KA PER DETYRE TE KONTROLLOJE 
CILESINE E PRODUKTEVE TE IMPORTIT?

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco