Surprizat e motit/ Ja çfarë ndodh me kohën nesër

Surprizat e motit/ Ja çfarë ndodh me kohën nesër

16:59, 17/01/2019

Dita e nesërme do të rikthejë sërish reshjet e shiut në të gjithë territorin, ndërsa në vendet malore pritet të ketë reshej dëbore.

Sa u përket temperaturave do të ketë një luhatje të lehtë në të dyja ekstremet. Ndërkohë që edhe në ditët në vijim pritet që të mos ketë luhatje temperaturash por reshje shiu dhe bore në të gjithë vendin.

Ja parashikimi i motit për nesër:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco