Surprizat e motit/ Ja çfarë ndodh me temperaturat nesër ...

Surprizat e motit/ Ja çfarë ndodh me temperaturat nesër ...

19:20, 16/01/2019

Duke filluar nga dita e nesërme në të gjithë territorin do të kemi një ngritje të temperaturave. Banorët e kryeqytetit dhe në vendet e ulta dhe bregdetare, temperaturat e ulta do të shënojnë për herë të parë pas 3 javësh mbi zero gradë celcius.

Ndërkohë që meteorologët parashikojnë temperatura normale për stinën edh gjatë javës së ardhshme, të shoqëruara me reshje shiu dhe dëbore..

Ja si parashikohet moti për ditën e nesërme:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco