Surprizat  e motit/ Ja çfarë ndodh me kohën javën që vjen

Surprizat e motit/ Ja çfarë ndodh me kohën javën që vjen

16:54, 13/01/2019

Java e ardhshme do të rikthejë shiun dhe borën në vendin tonë, si dhe do të ketë një ulje të lehtë të temperaturave në të dyja ekstremet gjatë ditës së hënë dhe të martë.

Ndërkohë duke filluar nga dita e mërkurë do të kemi një rritje graduale të temperaturave në të dyja ekstremet. Ndërkohë që të enjten do të rikthen sërish reshjet e shiut.

Ja parashikimi i motit për javën e ardhshme:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco