FOTO/ Dita e parë e numërimit të shpendëve dimërorë

FOTO/ Dita e parë e numërimit të shpendëve dimërorë

09:42, 13/01/2019

Dita e parë e censusit të shpendëve dimërorë të ujit në Liqenet e Tiranës, Farkës, Kënetën e Osmanit dhe Karpen, në Lagunën e Nartës dhe të Orikumit, liqenet e Banjës, Belshit,Seferanit,Cestijes, Komanit, Shkodrës dhe lagunën e Karavastasë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco