Foshnja e parë në Parma të Italisë është një djalë shqiptar

Foshnja e parë në Parma të Italisë është një djalë shqiptar

14:03, 01/01/2019
A+ Aa A-

Foshnja e parë e lindur në Parma të Italisë është një shqiptar i quajtur Noel.

Djali lindi në orën 02:07 minuta, të datës 1 janar dhe peshon 3.550 gram. Lindja e Noelit u shoqërua me shumë urime nga stafi mjekësor si dhe nga të afërmit e prindërve të tij, Mirela dhe Zamir Haxhiaj.

Mediat lokale shkruan se të pestë foshnjet e ardhura në jetë në këtë maternitet gjatë orëve të para të 2019, janë djem.lapsi.al

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco