FOTO/ Një student i shkruan Ramës për Vit të Ri. Ja çfarë kërkon

FOTO/ Një student i shkruan Ramës për Vit të Ri. Ja çfarë kërkon

12:33, 01/01/2019

Që prej orëve të para të ditës së djeshme kanë vërshuar urimet në rrjetet sociale, por jo vetëm.

Nga urime të personalizuara dhe deri tek ato të përgjithësuara, kutitë e mesazheve janë bllokuar ditën e sotme.

Megjithatë, ka edhe mesazhe pikante.

Një student ka vendosur t’i shkruajë Edi Rames.

Si fillim, ai e ka uruar për Vitin e Ri, ndërsa më pas i ka parashtruar dhe kërkesën.

 ‘Një gjë do të kërkoja. Bëjua rrogat gazetarëve nga 1 mijë euro, që mos ikin nga Shqipëria’, i shkruan studenti ndër të tjera.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco