Shi në gjithë vendin, borë në veri

Shi në gjithë vendin, borë në veri

07:51, 21/12/2018

E premte: Moti do të jetë me  vranësira mesatare deri  të dendura të shoqëruara me rreshje shiu dhe rreshje bore në veri të vendit. 

Era do të jetë  me drejtim Juglindje(SE)  me shpejtësi 15 -20 m/sek në bregdet. 

Valëzimi do të  jetë i forcës 5 ballë me  lartësi  vale 2,0 në det  të hapur.

Temperaturat do të vijojnë me rritje.

Temperaturat min dhe max:
Zonat  malore          -2/6°C 
Zonat e  ulëta           4/16°C
Zonat  bregdetare   7/17°C

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco