E enjte, rriten lehtë temperaturat Hedhja e bovave të reja afër ishullit të pelikanit

E enjte, rriten lehtë temperaturat

07:25, 20/12/2018

E enjte: moti do të jetë me kthjellime dhe shtim të vranësirave mesatare deri në të dendura. Era do të jetë  me drejtim Juglindje(SE)  me shpejtësi 15 m/sek në bregdet. Valëzimi do të  jetë i forcës 5 ballë me  lartësi  vale 2,2 në det  të hapur. Temperaturat do të pësojnë rritje.

Temperaturat min dhe max:
Zonat  malore          -6/6°C 
Zonat e  ulëta           1/14°C
Zonat  bregdetare   6/16°C
Meteorologe: Rezarta Xhakollari
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco