Surprizat e motit/ Ja çfarë ndodh nesër me kohën

Surprizat e motit/ Ja çfarë ndodh nesër me kohën

16:38, 15/12/2018

Dita e sotme është karakterizuar me reshje shiu në të gjithë territorin. Ndërkohë që nesër do të ketë kthjellim dhe një rënie të lehtë të temperaturave.

Ndërkohë që ditën e hënë do të kemi rënie të ndjeshme të temperaturave si dhe rikthim të reshjeve të shiut.

Gjithashtu edhe të martën do të vijojnë reshjet e shiut dhe rënia e temperaturave, ndërkohë që të mërkurën e në vijim do të hapet koha si dhe do të kemi rritje temperaturash.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco