Ngricat, temperatura minus 2 sot në zonat e ulëta

Ngricat, temperatura minus 2 sot në zonat e ulëta

07:14, 07/12/2018

Moti do të mbetet i ftohtë  me kthjellime dhe prani të mjegullës në Verilindje dhe Juglindje. 

Era do të jetë me drejtim Veri (NW) me shpejtësi 8 m/sek në bregdet. Valëzimi do të  jetë i forcës 3 me  lartësi  vale 0,5 deri në 1,0 metër  në det  të hapur. 

Temperaturat min dhe max:
Zonat  malore          -7/8°C 
Zonat e  ulëta           -2/14°C
Zonat  bregdetare    2/15°C
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco