Moti, si pritet të jetë nesër

Moti, si pritet të jetë nesër

14:44, 04/12/2018

IGJEUM dha sot parashikimin e motit për pasditen e së martës dhe ditën e nesërme, e mërkurë 5 dhjetor.

Sot pasdite dhe nesër  priten reshje lokale të dobëta në qarqet Kukës, Shkodër, Dibër dhe Lezhë

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:
në bregdet: 11 / 16 °C
në vendet e ulëta: 9 / 15 °C
në vendet malore: 3 / 9 °C

Sot pasdite era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare. Nesër era pritet të fryjë mesatare deri e fortë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco