VIDEO/ Djali ndal makinën dhe tallet me lypësin

VIDEO/ Djali ndal makinën dhe tallet me lypësin

00:51, 03/12/2018

Janë shtuar në numër personat që dalin e lypin dhe kërkojnë lëmoshë. Ata rrinë në cepat e rrugëve dhe kërkojnë ndihmë për jetën e tyre.

Të shumtë janë edhe ato që afrohen tek makinat për të lypur duke rrezikur kështu jetën e tyre por edhe duke u bërë burim aksidentesh.

Fati nuk ka qenë me ata, deh askush prej tyre nuk e do këtë jetë por është shpresa e fundit që të mbesin gjallë.

JOQ ka publikuar një video ku një djalë me makine fillon e tallet me një lypës. Kjo video ka nxitur reagime të shumta në rrjet ku kritikonin djalin si një njeri shumë të ulët.

Shikoni pamjet dhe gjykojeni vetë veprimin:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco