FOTO/ Çmenduritë e motit, ja si ndryshon koha nesër

FOTO/ Çmenduritë e motit, ja si ndryshon koha nesër

23:12, 02/12/2018
A+ Aa A-

Ditët e ftohta të dhjetorit duket se kanë përfunduar.

Sipas parashikimit të motit nga Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, nesër do të ketë rritje temperaturash dhe reshje shiu.

Parashikimi i motit për nesër:

Reshjet

Nesër në shumë qarqe priten reshje shiu lokale të dobëta.

Image

Temperaturat

Nesër temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 9 / 16 °C

në vendet e ulëta: 7 / 14 °C

në vendet malore: 1 / 9 °C

Era

Nesër era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco