VIDEO/ Bashkia e Fierit i beson sezonin turistik ‘karrocĂ«s sĂ« Dylit', pushuesit nĂ« DarĂ«zezë 

VIDEO/ Bashkia e Fierit i beson sezonin turistik ‘karrocĂ«s sĂ« Dylit', pushuesit nĂ« DarĂ«zezë 

11:53, 10/08/2018

E ashtuquajtura “rilindje e turizmit” po rezulton bllof dhe njĂ« gjĂ« e tillĂ« po provohet ditĂ« pas ditĂ« gjatĂ« kĂ«tij sezoni turistik.

Bashkia e Fierit përdor karrocat me kuaj për heqjen e plehrave nga plazhi i Darëzezës dhe era e tmerrshme e tyre po ua bën të padurueshme pushimet qytetarëve që kanë shkuar në këtë plazh.

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar videon e njĂ« qytetari ku shihet mĂ«nyra “e veçantĂ«â€ qĂ« ka zgjedhur Bashkia e Fierit pĂ«r pastrimin e kĂ«tij plazhi.

Ja postimi i plotë I ish-Kryeministrit

Nje miremengjes me Karrocen e Dylit nga Darezeza per piktorin deshtak!

Lexoni mesazhin shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

“Mirmengjes doktor
Duaa te denancoj kete rast ne plazhin e darzezes bashkiaa Fier Nje arom e tmerrshme Plerat meren me kuaj si ne vitet 50”

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment