Moti për ditën e sotme, nis rënia e temperaturave

Moti për ditën e sotme, nis rënia e temperaturave

08:45, 10/08/2018

Moti do të mbetet me diell dhe kalime vranësirash në mesditë.

Era do të fryjë e lehtë me drejtim nga Perëndimi me shpejtësi 7 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 2 lartësi vale 0,3 deri në 0,5 metër në det të hapur.

Temperaturat do të jenë me rënie të lehtë.  

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment