E hënë me reshje të dobëta shiu Fier, prill 2018

E hënë me reshje të dobëta shiu

08:53, 16/04/2018

Sot priten reshje të dobëta, kurse në pjesën verilindore lokalisht deri mesatare. Ttemperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:
në bregdet: 17/ 23 °C
në vendet e ulëta: 19 / 22 °C
në vendet malore: 11 / 18 °C

Era pritet të fryjë erë e lehtë deri mesatare në bregdet.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment