FOTO/ E hënë, priten reshje dëbore në zonat malore Pamje nga Stebleva, maja e Raduçit. 10 dhjetor 2017

FOTO/ E hënë, priten reshje dëbore në zonat malore

09:45, 11/12/2017

Ditën e hënë, datë 11 dhjetor pasdite, priten reshje të dobëta në qarkun e Shkodrës, Kukësit, Dibrës, dhe Lezhës dhe reshje dëbore në zonat malore.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:
në bregdet: 6 °C / 14 °C
në vendet e ulëta: 3 °C / 12 °C
në vendet malore: -4 °C / 9 °C.

Era do të forcohet dhe do të fryjë mesatare në bregdet.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment