Surprizat e motit! Ja si parashikohet të jetë koha sot

Surprizat e motit! Ja si parashikohet të jetë koha sot

11:28, 12/10/2017

Moti në vendin tonë për ditën e sotme do të jetë me diell dhe i ngrohtë.

Temperaturat minimale gjatë ditës do të jenë 6 gradë, ndërsa ato maksimalet do të shënojnë rritjet deri në 21 gradë.

Moti do të jetë me diell, i shoqëruar edhe me vranësira të lehta. Megjithatë do të mbizotërojë ngrohtësia.

Temperaturat e ngrohta pritet të jenë edhe gjatë ditëve të ardhshme në vendin tonë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment