VIDEO/ Gjinekolog Memli Morina: Vaksina nuk shkakton infertilitet, nuk e rrezikon beben tuaj!

VIDEO/ Gjinekolog Memli Morina: Vaksina nuk shkakton infertilitet, nuk e rrezikon beben tuaj!

09:32, 26/09/2021
A+ Aa A-

Vaksina NUK shkakton infertilitet, nuk e rrezikon beben tuaj ndërsa ju jeni shtatëzënë dhe nuk e rrezikon fëmijën tuaj që jeni duke e ushqyer me qumësht gjiri. Flet Dr. Memli Morina, Gjinekolog, Obstetër në Kosovë.

Ministria e Shëndetësisë së Kosovës ndërkohë, inkurajon qytetarët të aplikojnë për vaksinim.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco