'Pini sa më shumë ujë dhe lëngje të freskëta': Instituti i Shëndetit Publik këshillon për ditët e nxehta

'Pini sa më shumë ujë dhe lëngje të freskëta': Instituti i Shëndetit Publik këshillon për ditët e nxehta

09:55, 22/06/2021
A+ Aa A-

Instituti i Shëndetit Publik u ka sugjeruar qytetarëve të marrin masa në këto ditë vere të nxehta për të mbrojtur shëndetin e tyre.

Të martën, më 22 qershor 2021, ky Institut dha këto këshilla:

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco