VIDEO/ Si t'i mbani maskat prej pëlhure, pa u rrezikuar

VIDEO/ Si t'i mbani maskat prej pëlhure, pa u rrezikuar

09:52, 13/08/2020

Si mund ta mbani një maskë pëlhure në mënyrë të sigurtë, të pastër dhe pa rrezik infektimi? Këtë këshillë e jep sot Ministria e Shëndetësisë e Kosovës.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco