VIDEO/ Nëse je testuar pozitiv me COVID, rri në shtëpi dhe larg njerëzve!

VIDEO/ Nëse je testuar pozitiv me COVID, rri në shtëpi dhe larg njerëzve!

11:13, 10/08/2020

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës bëri thirrje sot se nëse jeni testuar pozitiv me COVID-19 dhe nuk keni simptoma, qëndroni në shtëpi dhe larg njerëzve të tjerë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco