Shëndetësia: 6 hapa për të parandaluar infektimin nga COVID-19

Shëndetësia: 6 hapa për të parandaluar infektimin nga COVID-19

09:26, 03/06/2020

Ministria e Shëndetësisë paralajmëroi sërish sot të mos anashkalohet rreziku nga koronvirusi. "6 hapa për të parandaluar infektimin me COVID-19", titullohet videoja udhëzuese. - Ju lutemi ndiqni videon dhe zbatoni në jetën tuaj të përditshme këto rregulla" thuhet në vijim. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco