Shëndetësia: Tani do të bashkëjetojmë me masat anti-koronavirus Mjekët duke kryer testime ne banesa

Shëndetësia: Tani do të bashkëjetojmë me masat anti-koronavirus

10:01, 22/05/2020

ISHP paralajmëroi sot sërish qytetarët se "tashmë duhet të bashkëjetojmë me realitetin e ri për mbrojtjen dhe parandalimin nga infeksioni i koronavirusit COVID-19. Gjithmonë duhet të kemi në konsideratë këto rregulla".

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco