Ky burrë nuk del dot jashtë për shkak të ereksionit permanent

Ky burrë nuk del dot jashtë për shkak të ereksionit permanent

10:39, 18/02/2020

Një skocez thotë se po kalon tmerrin e jetës pasi ka ngelur me ereksion permanent për shkak të një operacioni në penis.

James Scott u aksidentua në punë pasi i ra një copë xhami me peshë 1.5 ton. 57-vjeçari u dëmtua rëndë në këmbë dhe në zonën intime. Pasi iu nënshtrua një operacioni në penis, ai nuk arrinte të kishte më ereksion.

Për këtë arsye iu nënshtrua një operacioni të dytë, që e la me ereksion permanent.

Tashmë ai thotë se ka mbetur si i burgosur në shtëpi dhe nuk vesh dot pantallona. Ai ankohet për dhimbje.

James thotë se as vajza e tij 9-vjeçare nuk e viziton për shkak të ereksionit. “Është një makth që e përjetoj çdo moment,” thotë ai.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco