VIDEO/ Një ëmbëlsirë e mrekullueshme për verën, e bukur dhe e shijshme

VIDEO/ Një ëmbëlsirë e mrekullueshme për verën, e bukur dhe e shijshme

13:38, 30/06/2019

Sheqer pluhur dhe pak xhelatinë

800 ml ujë

Trazohen bashkë uji dhe sheqeri përkatës në temperatura jo shumë të larta dhe më pas hiqen mënjanë dhe lihen derisa të ftohen

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco