VIDEO/ 5 minuta stërvitje çdo ditë për dobësimin e kofshëve

VIDEO/ 5 minuta stërvitje çdo ditë për dobësimin e kofshëve

08:41, 31/05/2019

Vera po vjen dhe domosdoshmërisht kujdesi ndaj linjave është më i lartë se në muajt e dimrit kur ne mund të fshehim defektet tona edhe me veshjet e trasha.

Trajneri i fitnesit Joel Harper na mëson disa ushtrime shumë të thjeshta për të cilat do të mjaftonin 5 minuta çdo ditë dhe kofshët tona do ishin të tonifikuara plotësisht.

Mjafton të veproni si në video:

Marrë nga: Doctor Oz/Youtube.com

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco