FOTO TË FRIKSHME/ Kur yjet e pornografisë e teprojnë me buzët

FOTO TË FRIKSHME/ Kur yjet e pornografisë e teprojnë me buzët

19:51, 11/04/2019

Mania për të rritur masën e buzëve ka prekur jo pak edhe yjet e pornografisë, përveç yjeve të showbizzit dhe qytetarëve të thjeshtë.

Por galeria e mëposhtme, e publikuar nga tabloidi britanik “The Sun”, tregon se kur e tepron me masën, atëherë buzët jo vetëm që nuk duken bukur, por shumë të shëmtuara për tu parë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco