FOTO/ Kur martohej Ramush Haradinaj

FOTO/ Kur martohej Ramush Haradinaj

10:17, 13/09/2017
Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj dhe bashkëshortja e tij, prezantuesja Anita Muçaj – Haradinaj janë një çift shumë i pëlqyer. Ata janë të martuar para 13 vjetësh dhe kanë 3 fëmijë, shkruan rtv21.tv Në rrjetet sociale po qarkullon një fotografi në të cilën shihet kryeministri Haradinaj në ditën e tij të dasmës.
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment