Krim i rëndë në Gjakovë, dy të vrarë me armë

Krim i rëndë në Gjakovë, dy të vrarë me armë

20:28, 16/07/2017

Dy persona kanë humbur jetën mbrëmjen e sotme në fshatin Jahoc të komunës së Gjakovës.

Nga të shtënat me armë, të dy personat e moshës rreth 55 vjeç kanë humbur jetën në vendin e ngjarjes.

 “Janë dy viktima dhe dyshohet se njëri prej viktimave ka vrarë tjetrin dhe më pas ka kryer vetëvrasje. Policia është në vendin e ngjarjes duke hetuar rastin për detaje të tjera njoftoheni nesër”, ka thënë për Indeksonline, Komandanti i Stacionit Policor në Gjakovë, Kristë Gjokaj.

Sipas tij dyshohet që vrasja të ketë qenë e rastit pas një zënke që të dy personat kanë pasur.

 “Dyshohet se është e çastit. Janë të moshës rreth 55 vjeçare që të dy”, ka përfunduar Gjokaj. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment