VIDEO/ Përleshja me tifozët anglezë, djali i Aleksandër Vuçiç gati për sherr

VIDEO/ Përleshja me tifozët anglezë, djali i Aleksandër Vuçiç gati për sherr

13:05, 17/06/2024
A+ Aa A-

Një përleshje mes tifozëve anglezë dhe atyre serbë është regjistrua ditën e sotme para ndeshjes mes dy ekipeve në Gelsenkirchen të Gjermanisë. Sipas raportimeve përleshjet mes tifozerive ishtin të mëdha dhë dhunshme teksa nga videot e shpërndara duken karrige të cilat fluturojnë në ajër.

Përdoruesit e rrjeteve sociale kanë vërejtur se në përleshjen e tifozëve ka dashur të marrë pjesë edhe Danilo Vuçiç, djali i madh i presidentit të Serbisë, Aleksander Vuçiç.

Në video shihet si ai tentoi të përfshihet në konflikt, por sigurimi që e shoqëron si djali i presidentit e pengon atë që ta bëjë këtë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco