Lajmi i fundit

Të shtëna me armë në një lokal në plazhin e Tales, një i plagosur

Aksident i rëndë në Greqi, makina përplaset me autobusin në autostradë, katër të vdekur

Aksident i rëndë në Greqi, makina përplaset me autobusin në autostradë, katër të vdekur

12:47, 16/06/2024
A+ Aa A-

Katër persona kanë mbetur të vdekur si pasojë e një aksidenti të rëndë të ndodhur mëngjesin e sotëm në Toxotes Xanthi, Greqi.

Një makinë dhe një autobus u përplasën me njëri-tjetrin në autostradën e vjetër Ksanthi-Kavala.

Sipas medieve greke, 6 persona kanë mbetur të lënduar. Makina është shkatërruar plotësisht nga aksidenti, ndërsa personat që ndodheshin në të gjetën vdekjen e menjëhershme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco