Përplasje e dhunshme në Exarchia të Greqisë, plagosen 3 policë, 22 të arrestuar

Përplasje e dhunshme në Exarchia të Greqisë, plagosen 3 policë, 22 të arrestuar

08:06, 14/06/2024
A+ Aa A-

Incidente mes policëve dhe një grupi personash të panjohur kanë ndodhur në agimin e së premtes në rrugët e Exarchia.

Ngjarja ka ndodhur në rrugët Koletti, Benaki dhe Messolongiou.

Sipas ERT, tre punonjës policie të Grupit të Veprimit kanë mbetur të plagosur lehtë ndërsa janë arrestuar 22 persona.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco