Dhunonte gruan sepse nuk ulte kokën në rrugë, arrestohet 32-vjeçari

Dhunonte gruan sepse nuk ulte kokën në rrugë, arrestohet 32-vjeçari

12:02, 10/04/2024
A+ Aa A-

Një 32-vjeçar është arrestuar në Podgoricë, pasi akuzohet se ka përdhunuar dhe abuzuar me ish-bashkëshorten e tij.

Kjo e fundit kallëzoi ish-bashkëshortin për dhunë. Ajo tha në polici se burri e kërcënonte me armë zjarri dhe thikë.

Sakaq ish-bashkëhsorti ka mohuar para policisë akuzat.

Gruaja ka rrëfyer se ish-bashkëshorti e mbante të kyçur në shtëpi dhe se e dhunonte sepse ajo nuk ulte kokën kur shkëmbehej  në rrugë me persona të tjerë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco