Vrasja e dyfishtë në Kumanovë, 66 vjeçari vret motrën dhe nipin

Vrasja e dyfishtë në Kumanovë, 66 vjeçari vret motrën dhe nipin

16:28, 21/02/2024
A+ Aa A-

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur mesditën e sotme në fshatin Gabresh të Kumanovës, ku një 66-vjeçar ka vrarë motrën dhe nipin e tij.

‘Më datë 21.02.2024, në orën 12:25, punonjësit e policisë së SPB-së kanë privuar nga liria D. Gj., (66) për shkak se në fshatin Gabresh të Kumanovës për shkak të marrëdhënieve të pazgjidhura pronsore-juridike, ka shtënë me armë zjarri në drejtim të motrës së tij D. R., (63), dhe djemve të saj Zh. R., (36) dhe T. R., (38).

Ndihma mjekësore emergjente ka konfirmuar vdekjen e D. R., dhe T. R., ndërsa Z.R., me lëndime është transferuar në Spitalin e Përgjithshëm të Kumanovës’.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco