Lajmi i fundit

Dy vëllezër tentojnë të vrasin një 25-vjeçar, njeri prangoset tjetri në kërkim

Tërmeti i fuqishëm godet Greqi, epiqendra dhe magnituda

Tërmeti i fuqishëm godet Greqi, epiqendra dhe magnituda

10:34, 03/12/2023
A+ Aa A-

Greqi- Një tërmet i fuqishëm 4.1 i shkallës Rihtet ka tronditur mëngjesin e sotëm, qytetin e Tripolit.

Lëkundjet e forta kanë ndodhur pak para orës 11:00 me orën lokale, 10 kilometra në lindje dhe verilindje të Megalopolis në Tripoli.

Thellësia e tërmetit ishte 69.1 kilometra. 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco